ТОВ "Каре Консалтинг"

Наша команда співробітників забезпечує не тільки виготовлення та поставку продукції, але і повний цикл обслуговування - консультації, планування, конструкційний розрахунок проектів, монтаж, сервісна підтримка. Пропонуються як типові рішення, так і індивідуальні розробки по спеціальному замовленню.

ТОВ "Каре Консалтинг" - виробник і постачальник обладнання в галузі енергетики, освітлення і будівництва із застосуванням передових ливарних і металообробних технологій. Компанія, заснована в 2011 році, об'єднала всі сучасні технології необхідні для проектування і виготовлення виробів з металу і пропонує повний спектр металевих опор освітлення, декоративних паркових опор, опор для контактних та електромереж. Вся продукція виготовлена з використанням високоякісних матеріалів, згідно європейських та українських стандартів, відповідає всім вимогам ДСТУ, що підтверджується відповідними сертифікатами, гарантуючи, таким чином, надійність і міцність конструкцій, а головне - безпеку.

Нашими постачальниками є провідні європейські та українські виробники, які виготовляють високотехнологічне і надійне обладнання в сфері енергетики та освітлення, що відповідає всім світовим стандартам. ТОВ «КАРЕ КОНСАЛТИНГ» орієнтоване на задоволення потреб споживача за рахунок асортименту, якості, доступності та сервісу. Завдяки нашому досвіду, ми пропонуємо замовнику продукцію найвищої якості та за найкращою ціною. Будь-яка продукція із зазначеної програми поставки може бути доставлена в Україну в найкоротші терміни. Всі технічні питання можуть бути узгоджені з нашими фахівцями: від розробки технічного завдання до проведення монтажних робіт і введення в експлуатацію.

Відгуки

Ми щиро дякуємо Вам за залишені відгуки!