Компанія «КАРЕ КОНСАЛТИНГ» пропонує Вам можливість замовити та придбати з установкою вуличні led світильники. Ми здійснюємо повний цикл послуг - починаючи з поставок від виробника до безпосереднього виробництва опор освітлення, монтажу світильників на стовпи, опори, стіни та дахи будинків. Світильники можуть бути вбудовані, підвісні, промислові, для приватного використання, консольні, вибухозахищені - викладіть нам свої вимоги і ми підберемо потрібний варіант.
Наші фахівці зроблять точний розрахунок необхідної потужності освітлення, проведуть комплексну заміну застарілого обладнання, забезпечать прокладку кабелю та підключення до електромережі. Наша ціна на вуличні LED світильники, корпуса і лампи для них є однією з найбільш низьких на ринку Києва і України в цілому, як і вартість інших послуг - за рахунок повного циклу виробництва і відсутності посередників при продажу. Працює гнучка система знижок - в залежності від обсягів замовлення та умов робіт, що проводяться.

Led світильники призначені для освітлення міських вулиць, магістралей, площ, промислових зон, стадіонів. Як і всі світильники, світлодіодні світильники мають ряд особливостей в різних областях застосування: консольні вуличні, торшерні паркові, настінні, точкові, для пішохідних переходів, промислові в умовах з підвищеною вологістю. Економія енергоспоживання в ряді випадків становить 50% і більше.