Технологічні можливості, кваліфікований персонал цеху металоконструкцій і комплексний підхід дозволяє нашій компанії успішно брати участь у масштабних проектах і значно оптимізувати процес будівництва бюджетних об'єктів. У нас є можливості виробництва як типових металоконструкцій, так і в нестандартному виконанні, на замовлення, згідно з технічним завданням замовника. Вартість і терміни виготовлення металоконструкцій, розробки технічної документації встановлюються індивідуально згідно до кожного окремого проекту. Ціна не виходить за рамки укладеного договору - ми цінуємо свою репутацію. Також наша компанія працює в сфері захисту від блискавок - виробництво і постачання металевих елементів блискавковідводів, стрижнів, кріплень, щогл для установки і багатофункціональних опор освітлення.

Основа для будівель, розрахунок і зведення яких займає короткі терміни. Монтажники проведуть демонтаж старих конструкцій і складання нових. Зварювання, цинкування, фарбування, вогнезахист металоконструкцій - ми здійснюємо повний цикл виробництва.

Ми виготовляємо металоконструкцій будь-якого ступеня складності: дорожні металоконструкції, паркани й огорожі, архітектурні елементи (навіси, арки), ковані декоративні конструкції, фундаменти для металоконструкцій.
Ми завжди готові піти назустріч клієнтам, виконати всі їхні вимоги та побажання. Виготовлення складних металоконструкцій нашою компанією дозволить Вам заощадити кошти і найголовніше - час, не програвши в якості.

Блискавковідвід або ж громовідвід - пристрій, призначений для забезпечення захисту від блискавок будівель та інфраструктурних об'єктів. Складається з блискавкоприймача, струмовідводу у вигляді несучої конструкції і заземлювача, що забезпечує безпечне заземлення розряду блискавки. Установка громовідводу виправдана в приватному або багатоквартирному будинку, абсолютно необхідна біля споруд підвищеної небезпеки, на кшталт паливних резервуарів або підстанцій, на дахах церков, які зазвичай стоять осторонь і мають металеві елементи, що притягають атмосферну електрику.
Фахівці нашої компанії підготують проект блискавковідводу, зроблять розрахунок зони покриття для необхідного радіуса захисту, розроблять, а також виготовлять всі необхідні конструкції,проведуть установку металевих щогл, забезпечать монтаж елементів системи громовідводу і надійне кріплення до даху або стіни будівлі. При виготовленні та встановленні громовідводу необхідно врахувати безліч чинників - від надійного кріплення і необхідної висоти для забезпечення належного радіусу захисту, до опору конструкції вітру тощо

Перейти до портфоліо