У програмі поставок пропонуються енергетичні щогли для ЛЕП від 35 кВ і вище. Всі конструкції розробляються інженерами-проектувальниками і виготовляються з дотриманнями всіх світових норм і стандартів. Опори для повітряних ліній електропередач можуть бути обладнані пристроями зовнішнього освітлення, дорожньої сигналізації, дорожніх знаків і систем відеоспостереження.
Опори і щогли для контактної мережі та освітлення спроектовані для кріплення освітлювальних кронштейнів і корон, оснащені технічним вікном для електричного щитка. Устаткування поставляється на залізничні, трамвайні та тролейбусні підприємства. Всі опори мають певний коефіцієнт міцності і естетичний зовнішній вигляд. Конструкція опори захищена від корозії методом гарячого оцинкування шляхом занурення опори в ванну з розплавленим цинком.
Установка і монтаж займають мінімум часу, а демонтаж не створить проблем. Якщо Ви бажаєте купити опори, дізнатися вартість додаткових послуг, або ж Вас просто цікавить ціна - звертайтесь до нас будь-яким зручним способом, ми із задоволенням надішлемо Вам прайс-лист з позиціями.

Перейти до портфоліо