Компанія "КАРЕ КОНСАЛТИНГ" може запропонувати Вам безліч видів опор освітлення і додаткове оснащення для них - від енергозберігаючих технологій, до індивідуального виконання. Ми працюємо з клієнтами по всій Україні вже багато років і маємо сотні напрацювань і раціональних пропозицій, якщо Вас не влаштовує стандартна комплектація інших виробників.
Всі опори проходять антикорозійну обробку методом гарячого оцинкування. Фарбування в кольори палітри RAL - за бажанням замовника. Можуть бути виконані для монтажу в грунт. Опції: кронштейн з різними типами кріплення; оголовник; мобільна корона; опорний фланець (підп'ятник); монтажний люк; технічні отвори для прокладки кабелю; анкерна заставна для монтажу в грунті тощо

Конусні опори являють собою конструкції висотою до 35 метрів (спеціальне виконання до
60 метрів) з товщиною стінки до 4 мм і призначені для освітлення доріг, стадіонів, аеропортів, будівельних об'єктів, промислових зон, річкових і морських портів, логістичних терміналів. Опори оснащені квадратним підп'ятником (за бажанням замовника, для стійкості, підп'ятник може мати опукле виконання), що служить для установки опор на підготовлений блоковий фундамент. Конструкція щогли захищена від корозії методом гарячого оцинкування відповідно до вимог PN-EN-ISO 1461:2000. Щогли сертифіковані відповідно до європейської норми PIN-EN 40 та позначені знаком CE. Фото продукції (далеко не весь асортимент):

Наша компанія надає широкий вибір декоративних опор для декоративного освітлення скверів, парків, автозаправних станцій. Опори паркові нашого виробництва мають оригінальний дизайн і сучасний зовнішній вигляд. Встановлюються опори як в грунт, так і за допомогою анкерних болтів, а також інших елементів. Зробити правильний вибір паркових опор освітлення вам допоможуть наші фахівці.

Згідно з технічним завданням замовника компанія ТОВ "КАРЕ КОНСАЛТИНГ" пропонує нестандартні рішення з виробництва не тільки опор освітлення, але і конусних трубних елементів. Компанія поставляє опори для дорожньої сигналізації і систем відеоспостереження. За бажанням замовника можливе виготовлення сталевих конструкцій із нержавіючої сталі. Всі розрахунки і конструкції перевіряються на відповідність внутрішнім і міжнародним стандартам.

Перейти до портфоліо