Демонтажні роботи

Компанія ТОВ "КАРЕ КОНСАЛТИНГ" приймає замовлення на проектування, інжиніринг, виготовлення та монтаж металоконструкцій, зварювальні роботи, роботи з різання і зміни профілю металу, токарні та фрезерні роботи. Ми співпрацюємо з кращими заводами з виробництва металовиробів.

Швидкомонтовані легкі будівельні металоконструкції

Основа для будівель, розрахунок і зведення яких займає короткі терміни. Монтажники проведуть демонтаж старих конструкцій і складання нових. Зварювання, цинкування, фарбування, вогнезахист металоконструкцій - ми здійснюємо весь цикл виробництва.

Технологічні можливості, кваліфікований персонал цеху металоконструкцій і комплексний підхід дозволяє нашій компанії успішно брати участь в масштабних проектах і значно оптимізувати процес будівництва бюджетних об'єктів.

Можливо виробництво типових металоконструкцій або ж в нестандартному виконанні, на замовлення, згідно з технічним завданням замовника.

Вартість і терміни виготовлення металоконструкцій і розробка технічної документації встановлюються індивідуально по кожному окремому проекту. Ціна не виходить за рамки укладеного договору - ми цінуємо свою репутацію.