Компанія ТОВ «КАРЕ КОНСАЛТИНГ» приймає замовлення на проектування, інжиніринг, виготовлення та монтаж металоконструкцій, зварювальні роботи, роботи з різання і зміни профілю металу, токарні та фрезерні роботи. Ми співпрацюємо з кращими металобази, які надають сертифікати на продукцію.

Швидкомонтовані легкі будівельні металоконструкції

Основа для будівель, розрахунок і зведення яких займає короткі терміни. Монтажники проведуть демонтаж старих конструкцій і складання нових. Зварювання, цинкування, фарбування, вогнезахист металоконструкцій - ми здійснюємо весь цикл виробництва.

Технологічні можливості, кваліфікований персонал цеху металоконструкцій і комплексний підхід дозволяє нашій компанії успішно брати участь в масштабних проектах і значно оптимізувати процес будівництва бюджетних об'єктів.

Можливо виробництво типових металоконструкцій або ж в нестандартному виконанні, на замовлення, згідно з технічним завданням замовника.

Вартість і терміни виготовлення металоконструкцій і розробка технічної документації встановлюються індивідуально по кожному окремому проекту. Ціна не виходить за рамки укладеного договору - ми цінуємо свою репутацію.

Завжди налаштовані на довгострокову співпрацю.

Громовідводи

Основний напрямок діяльності нашої компанії в сфері захисту від блискавок – виробництво і постачання металевих елементів блискавковідводів, стрижнів, кріплень, щогл для установки, багатофункціональних опор освітлення - ми завжди готові відповісти на Ваші питання і обговорити взаємовигідні умови співпраці.

Готові запропонувати постачання стрижнів для блискавковідводів з якісного матеріалу, за прийнятними цінами:

Фахівці нашої компанії підготують проект блискавкозахисту, зроблять розрахунок зони покриття для необхідного радіуса захисту громовідводи, розроблять, а також виготовлять всі необхідні конструкції, зроблять установку металевих щогл, забезпечать монтаж елементів системи громовідводу і надійне кріплення до даху або стіні будівлі.

Блискавковідвід можна зібрати і своїми руками, але набагато простіше і безпечніше довірити це професіоналам, так як можна не врахувати безліч чинників - від надійного кріплення і необхідної висоти для забезпечення належного радіусу захисту, до опору конструкції вітрі, і інші особливості.

Блискавковідвід або ж громовідвід - пристрій, призначений для забезпечення захисту від блискавок будівель і інфраструктурних об'єктів. Складається з блискавкоприймача, струмовідводу у вигляді несучої конструкції і заземлювача, що забезпечує безпечне заземлення розряду блискавки. Установка громовідводу виправдана в приватному або багатоквартирному будинку, абсолютно необхідна біля споруд підвищеної небезпеки, на кшталт паливних резервуарів або підстанцій, на дахах церков - зазвичай стоять особняком і мають металеві елементи, що притягають атмосферну електрику.