Опори ЛЕП, контактної мережі металеві:

У програмі поставок пропонуються енергетичні щогли для ЛЕП від 35 кВ і вище. Всі конструкції розробляються інженерами-проектувальниками і виготовляються з дотриманнями всіх світових норм і стандартів.

Опори для повітряних ліній електропередач можуть бути обладнані пристроями зовнішнього освітлення, дорожньої сигналізації, дорожніх знаків і систем відеоспостереження.

Опори і щогли для контактної мережі та освітлення спроектовані для кріплення освітлювальних кронштейнів і корон, оснащені технічними вікном для електричного щитка.

Устаткування поставляється на залізничні, трамвайні та тролейбусні підприємства. Всі опори мають певний коефіцієнт міцності і естетичний зовнішній вигляд.

Конструкція опори захищена від корозії методом гарячого оцинкування шляхом занурення опори в ванну з розплавленим цинком.

Установка і монтаж займають мінімум часу, а демонтаж не створить проблем.

Якщо Ви бажаєте купити опори, дізнатися вартість додаткових послуг, або ж Вас просто цікавить ціна - зв'язуйтеся будь-яким зручним способом, ми із задоволенням надішлемо Вам прайс-лист з позиціями.

Ознайомитися з прикладами безпосередньо наших робіт по установці можна ТУТ

Фото пропонованої продукції (далеко не весь асортимент):