Складні металоконструкції

Ми проводимо виготовлення металоконструкцій будь-якого ступеня складності:

  • дорожні металоконструкції
  • паркани і огорожі
  • архітектурні елементи (навіси, арки)
  • ковані декоративні конструкції
  • фундаменти для металоконструкцій

Ми завжди готові піти назустріч клієнтам, виконати всі їхні вимоги і побажання. Виготовлення складних металоконструкцій краще замовляти у нас, це дозволить Вам заощадити Ваші кошти і найголовніше - час.

Завжди налаштовані на довгострокову співпрацю.

Громовідводи

Основний напрямок діяльності нашої компанії в сфері захисту від блискавок – виробництво і постачання металевих елементів блискавковідводів, стрижнів, кріплень, щогл для установки, багатофункціональних опор освітлення - ми завжди готові відповісти на Ваші питання і обговорити взаємовигідні умови співпраці.

Готові запропонувати постачання стрижнів для блискавковідводів з якісного матеріалу, за прийнятними цінами:

Фахівці нашої компанії підготують проект блискавкозахисту, зроблять розрахунок зони покриття для необхідного радіуса захисту громовідводи, розроблять, а також виготовлять всі необхідні конструкції, зроблять установку металевих щогл, забезпечать монтаж елементів системи громовідводу і надійне кріплення до даху або стіні будівлі.

Блискавковідвід можна зібрати і своїми руками, але набагато простіше і безпечніше довірити це професіоналам, так як можна не врахувати безліч чинників - від надійного кріплення і необхідної висоти для забезпечення належного радіусу захисту, до опору конструкції вітрі, і інші особливості.

Блискавковідвід або ж громовідвід - пристрій, призначений для забезпечення захисту від блискавок будівель і інфраструктурних об'єктів. Складається з блискавкоприймача, струмовідводу у вигляді несучої конструкції і заземлювача, що забезпечує безпечне заземлення розряду блискавки. Установка громовідводу виправдана в приватному або багатоквартирному будинку, абсолютно необхідна біля споруд підвищеної небезпеки, на кшталт паливних резервуарів або підстанцій, на дахах церков - зазвичай стоять особняком і мають металеві елементи, що притягають атмосферну електрику.