Світлодіодні вуличні світильники

Компанія «КАРЕ КОНСАЛТИНГ» пропонує Вам можливість замовити і купити з установкою вуличні led світильники. Ми здійснюємо повний цикл послуг - від поставок безпосередньо від виробника, до безпосереднього виробництва опор освітлення, монтажу світильників на стовпи, опори, стіни і дахи будинків. Світильники можуть бути вбудовані, підвісні, промислові, для приватного використання, консольні, вибухозахищені - викладіть нам свої вимоги і ми підберемо потрібний варіант.

Наші фахівці зроблять точний розрахунок необхідної потужності освітлення, проведуть комплексну заміну застарілого обладнання, забезпечать прокладку кабелю і підключення до електромережі. Ціна на вуличні LED світильники, корпуса і лампи для них, є однією з найбільш низьких на ринку Києва і України в цілому, як і вартість інших послуг - за рахунок повного циклу виробництва і відсутності посередників при продажу. Працює гнучка система знижок - в залежності від обсягів замовлення та умов робіт, що проводяться.

У наш час дефіциту енергоресурсів економія електроенергії для вуличного освітлення стає більш ніж актуальною, для міст, з їх великими освітленими вулицями, парками і дворами, для корпоративних територій, таких як заводи і підприємства з прилеглою територією, для приватних володінь, для дач з присадибними ділянками , просто для приватних будинків, які потребують зовнішньому освітленні. Використання енергозберігаючих LED технологій в вуличних ліхтарях дозволить зменшити витрати на електроенергію в десятки разів і, як наслідок, швидко окупити витрати на купівлю необхідного обладнання. З частиною асортименту, фото і характеристиками пропонованих світильників, Ви можете ознайомитися нижче.